O nas

Agencja Ubezpieczeniowa InterCredo istnieje na rynku od 2006r. i jest kontynuacją doświadczeń zawodowych zdobywanych od 1998 roku przez osoby legitymujące się wysokimi kwalifikacjami w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego.

Nasz zespół to ludzie, którzy dzięki swojemu wykształceniu, pracy oraz doświadczeniu budują markę naszej firmy i w sposób szczególny dbają o dobro każdego Klienta.  Dzięki metodom pracy opartym na osobistych kontaktach, naszej obecności w miejscu ubezpieczenia i otwartemu podjęciu do Państwa potrzeb możemy wskazać Państwu najlepsze rozwiązania.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak i duże/średnie przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy budowlane, handlowe oraz usługowe. Współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeń na rynku, w zakresie wszystkich ubezpieczeń dostępnych w Polsce.

W celu zapewnienia naszym Klientom bezpieczeństwa w związku z prowadzonymi przez nas usługami, posiadamy jedną z najwyższych sum ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej.

Nasi Partnerzy

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7